Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Kentucky

Kentucky Satılık Emlak

Kentucky, Amerika Birleşik Devletleri'nin güneydoğusundaki bir eyalettir; başkenti Frankfort, kuzeye Ohio, Illinois ve Indiana ile sınırlıdır, güneyde Tennessee ile, doğu Virginia'ya ve batıya doğru Missouri'den ıslakdır. Appalachian dağ silsilesi tarafından doğuda. Eyaletteki en büyük şehir olan Louisville, Churchill Downs'ta düzenlenen ünlü at yarışı Kentucky Derby'ye ev sahipliği yapıyor.

Kentucky'de satılık emlak mı arıyorsunuz ve emlak piyasası hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

2017'deki rekor bir yıldan sonra, Kentucky emlak piyasasının güçlü satışlarına devam ettiğini ve Ocak ayında değerlerini artırdığını bilmelisiniz.

 Ocak ayında Kentucky'de satılık mülklerin toplam satışı Ocak ayında kaydedilen en yüksek ikinci aydır. Her ne kadar ev satışları yılın ilk ayında bir miktar gerilemiş olsa da, devletin birçok yerinde faaliyet hala güçlü ve baskılanan envanter seviyelerine rağmen halen tarihi seviyelerde. Bu yıl piyasada iyi bir hareket görmeye devam etmeli ve satış için uygun ev sayısı, özellikle de yeni inşaatlarla artarsa ​​daha da artacaktır.

 Kentucky genelinde satılan mülklerin ortalama fiyatları Ocak ayında yüzde 4,6 oranında artarak en yüksek ortalama fiyata ulaştı.

 Toplam konut eksikliği ve yüksek konut fiyatları üzerindeki etkisi, geçtiğimiz ay ABD'nin çoğunda satış faaliyetlerini değiştirdi. İyi haber şu ki, alıcı trafiği geçen yılın başından bile daha güçlü olsa da, ulusal seviyedeki satışlar seyri takip etmedi ve geçen Ocak ayının çok gerisinde kaldı. Şu anda çok fazla pazarın daha az ekonomik hale geldiği ve fiyatların hızlı yükselişini kolaylaştırmak için yeni stokların çaresiz kaldığı açıktır.

 Bununla birlikte, Kentucky'de erişilebilirlik ülkenin birçok yerinden daha az sorunlu. En büyük üç metropol bölgesinde, Louisville, Lexington ve kuzey Kentucky'de, ortalama ev fiyatları hala ABD'den% 30-35 daha düşüktü.

Kentucky'de satılık emlak piyasası değişen hava koşullarına göre daha rekabetçi hale gelecek, alıcılar Kentucky'de satılık emlak aramaya devam edecek ve yüksek faiz oranları vaadi ufukta kalmaya devam edecektir. Kentucky'de satılık bir mülk satın almayı planlayan kim, bu bahar kısa bir süre için ipotek almalı ve bunun tersine, ilkbahar veya yaz aylarında evlerinden alıntı yapacak olan satıcılar, şimdiki anda gelmeye hazır olması için hazırlıklara başlamalıdır. listeleme. Ekonomi iyi durumda iken, Kentucky mülklerinin yıl boyunca istikrarlı bir şekilde devam edeceğini tahmin ediyorum.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB